+420 728 465 302
Jiráskova 1333, Hlinsko

MASÁŽE RÁZOVOU VLNOU, STORZ-MASTERPULS MP100 ULTRA

masterpuls mp100 ultraKompresor »Air Power«

Systém pro masáže radiální rázovou vlnou MASTERPULS® MP100 »ultra« se vyznačuje kompaktními rozměry, vysokou spolehlivostí, nízkými provozními náklady a tichým vestavěným kompresorem »Air Power«.

Unikátní ergonomický design

Všechny důležité ovládací prvky jsou integrovány do displeje aplikátoru, čímž jsou umožněny rychlé a nepřerušované masáže řízené přímo během práce s pacientem. Není tak důležité sledovat při práci samotný masážní přístroj rázové vlny.

Spouštění »Skin Touch«

Funkcí »Skin Touch« (snímač doteku) se pulsy spustí mírným zatlačením na kůži pacienta. Parametry masáže pro všechny ESWT (Extracorporeal Shock Wave Therapy) indikace doporučené uživateli jsou zobrazeny na displeji aplikátoru.

Radiální aplikátor »FALCON«

Radiální aplikátor »FALCON« spouštění pulsů funkcí »Skin Touch« umožňuje nepřerušovanou masáž přímo u pacienta. Ergonomický design aplikátoru zajišťuje účinnou a nenamáhavou práci, během kterého není třeba sledovat přístroj, protože všechny důležité ovládací prvky jsou integrovány do aplikátoru. Nastavené parametry masáže a celkový počet vydaných pulsů tak lze snadno odečíst z displeje aplikátoru a případně plynule upravovat.

Standardní nástavce aplikátoru »FALCON«

Standardní nástavce se s úspěchem používají pro typické indikace k masáži rázovou vlnou, bolesti paty a ramene a spoušťové body (svalové uzliny).

Aplikátor V-ACTOR®

Aplikátor V-ACTOR® umožňuje cílenou masáž pneumaticky generovaných vibračních pulzů do tkáně. Pomocí tohoto aplikátoru jsou do tkáně vysílány cílené vibrační impulsy s frekvencí do 35 Hz, které jsou nejsilnější hybnou silou mikrocirkulačních procesů. Zabraňuje křečím a bolestivému ztuhnutí svalů ve formě spoušťových bodů.

Technická data – MASTERPULS® MP100 »ultra«

Tlak: max. 5 barů
Frekvence: 1 – 21 Hz (v závislosti na tlaku)
Radiální aplikátor s funkcí »Skin Touch«
Vibrační terapie, V-ACTOR®: 1 – 31 Hz
Možnost ovládání z 10” dotykové obrazovky


 

EPILACE IPL - BTL EXILITE II

btl exilite 2 Fotorecyklace

Vynikajících výsledků dosahuje EXILITE především díky principu tzv. fotorecyklace. Tato technologie je založena na zpětném odrazu rozptýlených paprsků ve zlaté kavitě.

Vysoká frekvence opakování pulzů

Frekvence opakování pulzů je nastavitelná až na 3 Hz, takže i větší tělesné plochy jako například záda nebo nohy mohou být ošetřeny do 20 minut.

Inteligentní pulzní režim

Multipulzní režim umožňuje šetrnější přenos energie do pokožky a tím dosažení skvělého efektu i u pacientů s menším rozdílem pigmentace v cílové tkáni. Mezi jednotlivými pulzy multipulzu dochází k teplotní relaxaci epidermis, čímž se zvyšuje celkové množství energie, kterou můžeme sekvenčně dopravit do cílové tkáně. Multipulzní režim zvyšuje efekt terapie a současně snižuje riziko vedlejších účinků, jakým je například zarudnutí pokožky.

BTL POSTLIGHT™

Jakékoliv ošetření intentivním pulzním světlem je vždy provázeno mírným zarudnutím pokožky. EXILITE nabízí podporu hojení po terapii s využitím principu tepelného účinku LED modulovaného světla. Tato věděcky ověřená metoda podporuje hojení a urychluje vstřebávání nežádoucího zarudnutí. Skvělých účinků aplikátoru lze využít i samostatně při omlazování pokožky a vyhlazování vrásek.

Efekt fotomodulace

Monochromatické pulzní LED světlo pozitivně stimuluje produkci kolagenu v tkáni a tím urychluje hojení pokožky a vyhlazuje vrásky. Díky parametrům teparie je ošetření jednoduché a rychlé.

Distribuce světelné energie na krystalu EXILITE

Systém obdélníkových pulzů zaručuje rovnoměrné rozložení energie na ploše krystalu. Právě rovnoměrné rozložení energie je klíčové pro účinky terapií.

Nové termoelektrické chlazení krystalu

Polovodičový chladící prvek zvětšuje rozdíl teplot povrchových a podpovrchových struktur tkáně a tím dělá terapii šetrnější k pokožce. Speciální safírový krystal s unikátními fyzikálními vlastnostmi umožňuje nastavit vysoké hodnoty chlazení.

Filtrace světelného spektra

Všechny filtry jsou laboratorně testovány!

Energie v krátkém čase

Díky rychlosti výboje EXILITE nedochází ke zvýšené difuzi tepla do okolních tkání a terapie je tak mnohem cílenější.Jett Plasma Lift Medical

Přístroj vytvářející plasmové toky, které působením na tkáň umožňují dosáhnout velice efektivního peelingu, obnovy tkání, jejich zpevnění, zlepšení pružnosti a posílení odolnosti i obranyschopnosti.

Jett Plasma Lift Medical je český moderní sofistikovaný lékařský přístroj s novou patentovanou technologií, která pomocí stejnosměrného proudu produkuje plasmový výboj a s absolutní přesností ošetřuje i ty nejmenší kožní problémy bez poškození okolní tkáně.

Ošetření je vhodné pro

  • ošetření pleti, redukce vrásek
  • redukce červených žilek
  • redukce akné, jizev, strií
  • redukce pigmentových skvrn

Půjčovna BTL EXILITE IIPůjčovna a pronájem přístrojů "EPILACE IPL - BTL EXILITE II"

Salón Táňa nabízí ke krátkodobému i dlouhodobému zapůjčení přístroje pro poskytování trvalé epilace BTL EXILITE II.

Podmínky:

  • Přístroj je možné k zapůjčení pouze kosmetickým salónům.
  • Přístroj Vám zdarma přivezeme kamkoliv po ČR
  • Součástí zapůjčení je krátké povinné zaškolení a vyřízení administrativní části
  • Přístroj je vždy předáván hygienicky čistý, sestaven a správně nastaven

Pro cenovou kalkulaci a rezervaci termínů nás prosím kontaktujte na +420 728 465 302